Filla Emil (1882 - 1953)Žena s květinami

30. léta, lept s akvatintou, 21,5 x 16,7 cm, sign. vpravo dole Emil Filla, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 14 000 Kč

Číslo položky: 470
Poslední dražitel: 194
Dražba ukončena: 28.04.2016, 11:13 h