Liesler Josef (1912 - 2005)Medúza

bar. litografie, 1981, 54 x 38 cm, vlevo dole 114/130, sign. vpravo dole Liesler 81, paspartováno.

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 531
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 28.04.2016, 16:15 h