olej, 1967, 70 x 80 cm, sign. LD J.Jíra 67 a popsáno autorem na rubu díla
Vyvolávací cena 115 000 Kč
Aktuální cena 115 000 Kč
Číslo položky: 54
Dražba ukončena: 02.10.2014, 13:20 h