Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)K.J. Erben - Kytice

14 litografií v papírové obálce, všechny signovány, rozměr listů 32,5 x 20,2 cm, na obálce rovněž litografie, vydal čs. spisovatel 1951

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 15 000 Kč

Číslo položky: 57
Dražba ukončena: 02.10.2014, 13:35 h