Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Zdraví

bar. litografie, 2003, 28 x 19 cm, sign. uprostřed dole 2/95, Oldřich Kulhánek, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 4 800 Kč

Číslo položky: 696
Poslední dražitel: 244
Dražba ukončena: 26.10.2016, 20:29 h