Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Faust a Markéta

litografie, 2007, 23,7 x 14 cm, sign. PD I./20/35 Oldřich Kulhánek 07

Vyvolávací cena 4 800 Kč
Aktuální cena 4 800 Kč

Číslo položky: 74
Poslední dražitel: 57
Dražba ukončena: 02.10.2014, 15:00 h