Bím Tomáš (1946)Předměstí

bar. litografie, 1993, 12,8 x 8 cm, sign. uprostřed dole III./155, Bím 93, pasp. a sklo

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 812
Poslední dražitel: 279
Dražba ukončena: 25.05.2017, 13:40 h