dřevoryt, 30 x 15,5 cm, vlevo dole 162/200, sign. vpravo dole V Komárek, rámováno
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč
Číslo položky: 847
Dražba ukončena: 25.05.2017, 16:35 h