litografie s podtiskem, 1978, 17,4 x 12,3 cm, sign. dole uprostřed Liesler 78
Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč
Číslo položky: 882
Dražba ukončena: 25.05.2017, 19:30 h