Pileček Jindřich (1944 - 2002)Drak

lept, 1984, 13 x 11,5 cm, vlevo dole 28/41, vpravo dole sign. J. Pileček 84, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 900
Dražba ukončena: 25.05.2017, 20:55 h