bar. litografie, 16 x 19 cm, sign. vpravo dole F. Emler, vlevo dole 38/40
Vyvolávací cena 400 Kč
Aktuální cena 400 Kč
Číslo položky: 989
Dražba ukončena: 20.11.2017, 18:40 h