Vyhledávání Otakar Španiel

Španiel Otakar (1881 - 1955) : Dívka se šálou

Španiel Otakar (1881 - 1955)

Dívka se šálou

akvarel, 32 x 18,5 cm, sign. vpravo dole

Číslo položky: 2590
Poslední dražitel: 452

Vyvolávací cena 2 500 Kč

Dražba ukončena:03.02.2021, 22:05 h